Серце темряви

fiction, Novel by Джозеф Конрад

Blurb

«Серце темряви» — роман англійського письменника Джозефа Конрада, який по праву вважається одним з найвидатніших англійських романів. Ще до його виходу в 1902 році він був опублікований у трьох частинах в Блеквудському журналі у 1899 році.
Номер 75 у Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів журналу Ньюсвік.
У романі розповідається про англійця Марлоу, що був відправлений за кордон бельгійською торговою компанією в Африку, де мав бути капітаном річкового парома. Хоча Конрад і не дає точної назви річки, в той час, Вільна держава Конго, місце протікання великої та важливої річки Конго, була власною колонією бельгійського Короля Леопольда II. Марлоу працює, перевозячи слонову кістку вниз по річці. Однак, він має важливіше завдання — повернути Куртца, що також добуває слонову кістку, назад до цивілізації.
Основну частину книги займає розповідь Марлоу від першої особи про його подорож уздовж тропічної ріки, серед зовсім невідомих європейцю територій. Його розповідь сповнена як досить відсторонених, але моторошних подробиць з життя аборигенів, так і описів запроваджених в далекій колонії порядків.

First Published

1899

Member Reviews Write your own review

Be the first person to review

Log in to comment