Blurb

Фауст — трагедія, написана Йоганном Вольфгангом фон Ґете, складається із двох частин: нім. Faust: der Tragödie erster Teil і нім. Faust: der Tragödie zweiter Teil. Драма писалась не для театру. Є найвідомішим твором Ґете і вважається однією із найвидатніших праць в німецькій літературі.
Попередній варіант Першої частини був написаний Ґете в 1806 році. Після варіанту 1808 року вийшла відредагована версія 1828-1829 років, яка стала останньою відредагованою особисто Ґете. Перед цим, в 1790 було частково надруковано твір Фауст: Фрагмент. Найперші варіанти праці отримали назву нім. Urfaust, і були написані в проміжку між 1772 та 1775 рр.; однак, подробиці цієї роботи точно не відомі.
Гете завершив роботу над другою частиною Фауста в 1832 році, році власної смерті. На відміну від першої частини в цій частині основну увагу зосереджено не на душі Фауста, яку було продано Дияволу, а на соціальних феноменах, таких як психологія, історія та політика. Друга частина сформувала основні інтереси Ґете в останні роки життя і була надрукована вже після його смерті в 1832 році.

First Published

1808

Member Reviews Write your own review

miltonsguiguer

Miltonsguiguer

One of my 10 best book list

0 Responses posted in January
Log in to comment