Чи мріють андроїди про електроовець?

Dystopia, Novel by Філіп Дік

Blurb

«Чи мріють андроїди про електроовець?» — науково-фантастичний роман Філіпа Діка, написаний 1968. Розповідає історію «мисливця за головами» Ріка Декарда, який переслідує андроїдів — істот, що майже не відрізняються від людини, оголошених поза законом на Землі. Дія відбувається в отруєному радіацією і частково покинутому Сан-Франциско майбутнього.
Разом з «Людиною у високому замку» цей роман є найвідомішим твором Діка. Це один з класичних фантастичних творів, в якому досліджуються етичні проблеми створення андроїдів — штучних людей.
1982 за мотивами роману Рідлі Скотт зняв фільм «Той, що біжить по лезу» з Харрісоном Фордом у головній ролі. Сценарій, який створили Хемптон Фенчер і Девід Піплс, значно відрізняється від книги. Дія комп'ютерної гри «Той, що біжить по лезу» відбувається в тому ж фантастичному всесвіті, але в багатьох відношеннях гра ближче до роману, ніж фільм.

First Published

1968

Member Reviews Write your own review

mandavi

Mandavi

Angenehm dystopische Story, aber in der Tat stellenweise etwas unverständlich. Inhaltlich weicht der Film ziemlich ab, insofern hat es nicht geschadet, die Filme bereits zu kennen.

0 Responses posted in April
esther.wieringa

Esther.wieringa

Better than the movie, but still does not live upto the potential of the idea.

0 Responses posted in November
skunk

Skunk

Nette Grundidee, dann leider zu naiv und teilweise unverständlich.

0 Responses posted in July
Log in to comment